21 Rajd Dolnośląski - 5 runda Platinum RSMP - 7 i 8 runda RPP
Sponsorzy
Patronat medialny

Platinum Inspiration na Rajdzie Dolnośląskim

  • Statuetka Platinum Inspiration
    Statuetka Platinum Inspiration

Rajd Dolnośląski będzie okazją do wręczenia czwartej już w tym sezonie nagrody Platinum Inspiration.  Jest ona przyznawana osobom, instytucjom lub firmom za szczególny wkład w rozwój polskich rajdów. Na nominacje wpływ mają także głosy kibiców, dziennikarzy motoryzacyjnych i osób zaangażowanych w organizację rajdów.

Przedstawiciele Orlen Oil wręczają Platinum Inspiration na każdej rundzie Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, począwszy do Rajdu Świdnickiego. Do tej pory nagrodzeni zostali: Tomasz Kamiński za projekt „Bezpieczne Rajdy”, który ma na celu podnoszenie bezpieczeństwa podczas rajdów m.in. przez promowanie świadomego kibicowania, Maciej Wisławski - za wkład w rozwój i promocję rajdów, oraz działania na rzecz bezpieczeństwa na drogach, oraz Jarosław Noworól – wieloletni dyrektor Rajdu Rzeszowskiego za wkład w promocję i rozwój rajdów oraz środowiska rajdowego na Podkarpaciu. Już w pierwszy wrześniowy weekend dowiemy się kto dostanie kolejną nagrodę.

Nominacje do Platinum Inspiration zgłaszać mogą kibice, dziennikarze i organizatorzy poprzez formularz umieszczony na stronie www.rsmp.pl w zakładce Platinum Inspiration. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania własnych kandydatów!