Znajdź nas na Facebooku
Patronat medialny

Z Hołowczycem i dla Szymka

Aktualności » Z Hołowczycem i dla Szymka

Specjanie na aukcję dla Szymka swoje co-drivy na aukcję oddają także trzej rajdowcy. W piątek na trasie odcinka testowego będzie można przejechać się z Pawłem Krysiakiem w Fordzie Fiesta R2 z Evo Techu, a także z Jankiem Chmielewskim w zjawiskowym BMW R+ Maxi. Natomiast w sobotę, przed Power Stage ktoś będzie mógł zasiąść na prawym fotelu Volkswagena Polo Proto u Krzysztofa Hołowczyca.

Wszelkie szczegóły związane z aukcjami podane zostaną na oficjalnej stronie rajdu, a także na Facebooku. Licytacja rusza w środę, 28 września, a zamknięta zostanie w środę, 5 września o godz. 12-tej.

Przypomnijmy, w tym roku wstęp na wszystkie odcinki Rajdu Dolnośląskiego jest bezpłatny. Organizatorzy apelują jednak do kibiców rajdowych i sympatyków motorsportu o pomoc dla 11-letniego Szymona z Polanicy - Zdroju. Chłopiec ma 18 wad wrodzonych i walczy o naprawę serca. Pilnie potrzebuje interwencyjnego zabiegu wszczepienia zastawki Melody metodą cewnikowania serca.

Pomoc dla Szymka to m.in. SMS na numer: 72365 treść: S4305 koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT). Można też wpłacać środki na konto za pośrednictwem fundacji: www.siepomaga.pl/pomocdlaszymka.